O mně


„ Zítřek mi nikdo neslíbí, proto prožívám dnešek naplno… “

Narození ve znamení býka mi dává do života spoustu rozmanitých vlastností. Kromě temperamentu, neústupnosti, aktivity, především tvrdohlavost, která mě vždy dovede k vysněnému cíli.


Od malička mám velice kladný vztah ke sportu. Ve 3 letech jsem stála poprvé na lyžích, od té doby se lyžování stalo mou životní vášní. Ale nezůstalo jen u toho. Při studio SEŠ jsem se začala věnovat sportovnímu aerobiku, účastnila jsem se mnoha soutěží, jako soutěžící tak později jako lektorka i rozhodčí.Od roku 2008 působím jako lektorka v brněnském Centru tance.


Mým hlavním koníčkem je zdravý životní styl. V roce 2009 jsem úspěšně absolvovala akreditovaný kurz Výživového poradce a jsem certifikovaný poradce, zároveň členka Aliance výživových poradců ČR. Velmi mě potěšilo vítězství v Testu výživových poradců MF Dnes a ČT v roce 2010.Práce s klienty mě velice baví a největší odměnou je, když jsou vidět výsledky. „Ozdravit“ natrvalo stravovací návyky - o to jde především! Doposud využilo mé služby cca 140 klientek a klientů. Své znalosti neustále rozšiřuji – Výživa sportovců, Stravování – Diabetes, Celiakie.


Rok 2013 byl nejkrásnějším rokem v mém životě – narodil se nám syn Tomášek. Je to nejcennější co mám a proto dělám vše, aby byl zdravé a spokojené děťátko. Přirozené pro mě bylo začít se zajímat a vzdělávat i v oblasti Výživy těhotných, kojících žen a v neposlední řadě dětí…Zdravé stravovací návyky jsou ten nejlepší dárek, co můžete dát dítěti již v dětství.


Ráda bych se o všechny zkušenosti podělila i s Vámi…

Eva Beníšková

www.beniskova.cz